Pokazy pirotechniczne

Profesjonalne pokazy pirotechniczne, pirotechnika widowiskowa

WESELA, BANKIETY, IMPREZY FIRMOWE - EVENTY, KONCERTY, SYLWESTRY, DNI MIAST, DOŻYNKI, WYDARZENIA KULTURALNE
Jako profesjonaliści zapewniamy bogatą gamę efektów i indywidualny scenariusz dopasowany do rangi imprezy. Dzięki najnowszym technologiom pokazy są w pełni zsynchronizowane z muzyką (dokładność do 0,01s). Ładunki odpalane zostają poprzez system radiowy, co pozwala nam działać praktycznie w każdych warunkach. Efekty pirotechniczne stosowane w naszych widowiskach to bomby od 3” do 5” oraz ładunki specjalne o wielkości od 1,4” do 4”, które komponujemy w różnych sekwencjach.

Pokazy wykonujemy na terenie całej Polski. Siedziba naszej firmy zlokalizowana jest w centrum kraju, dzięki czemu zapewniamy szybki dojazd do Klienta i tym samym zredukowanie kosztów transportu, co ma wpływ na ogólną cenę pokazu.

 

Profesjonalne pokazy pirotechniczne

Tworzone przez nas widowiska wyróżnia duża dynamika oraz łączenie efektów pirotechnicznych. W naszych pokazach używamy ładunków specjalnych, m.in.: fontanny, kurtyny, wachlarze, wyrzutnie kątowe, dające efekt panoramiczny, ładunki sekwencyjne, cracling i wiele innych.
W swojej ofercie posiadamy również umieszczane na stelażach produkty pirotechniczne, jak np. płonące serca lub wirujące słońca.

 

Pirotechnika widowiskowa

Przygotowywane przez nas pokazy są profesjonalne nie tylko z nazwy i ze względu na wielkość ładunków, ale przede wszystkim z uwagi na to, że materiały których używamy do pokazów są zawsze dokładnie sprawdzone, mają atesty,
a nasi pracownicy posiadają odpowiednie szkolenia i zezwolenia. Przygotowując pokaz dbamy także o wszystkie niezbędne pozwolenia, powiadomienie służb porządkowych (Policja, Straż Pożarna, Polska Agencja Żeglugi Powietrznej) oraz zabezpieczenie terenu.

 

Nasza pasja - Twój sukces!!!!

Do wszystkich pokazów pirotechnicznych profesjonalny podkład muzyczny GRATIS!

Wojtmar-Fire : Pokaz fajerwerków k. Lublina 2017

Pokaz sztucznych ogni, pokaz pirotechniczny na weselu, fajerwerki weselne, WOJTMAR-FIRE: Wesele - Pokaz 1


FAJERWERKI, SZTUCZNE OGNIE, PROFESJONALNE POKAZY : WOJTMAR-FIRE