O firmie

Od samego początku istnienia nasza firma zajmuje się organizowaniem pokazów pirotechnicznych na najwyższym poziomie. Aby oglądanie fajerwerków w gronie przyjaciół i rodziny było równie spektakularne jak pokazy na wielką skalę, korzystamy z materiałów najwyższej jakości, a nasi kreatywni pracownicy opracowują choreografię dostosowując ją do Państwa wymagań i oczekiwań. Każdy z pokazów traktowany jest jak nowe wyzwanie, nie korzystamy z zestawu pakietów. Nasze podejście jest elastyczne, zawsze przyjazne i możecie być Państwo pewni naszej dbałości o szczegóły oraz oryginalny efekt. Konsekwentnie przełamujemy bariery wyobraźni, zachowując jednocześnie najwyższy poziom profesjonalizmu i bezpieczeństwa.

Gwarantujemy Państwu kompleksową obsługę pokazu sztucznych ogni począwszy od dojazdu do klienta, przygotowania i zabezpieczenia terenu, odpalania ładunków według wcześniej przygotowanego scenariusza, po uprzątnięcie terenu po pokazie. Używane przez nas materiały pochodzą od znanych i renomowanych na całym świecie producentów fajerwerków. Wszystkie wyroby mają bardzo wysoki standard jakości, a osoby odpowiedzialne za przeprowadzenie pokazów przeszły odpowiednie szkolenia.

Oferujemy Państwu szeroki wachlarz rozwiązań. Tworzone przez nas widowiska może wyróżniać duża dynamika oraz łączenie różnorodnych efektów pirotechnicznych. Wszystko po to, aby Państwa pokaz stał się jedyny, wyjątkowy, oszałamiający i... niezapomniany. W tym celu, nasi pracownicy corocznie przechodzą szkolenia, a także zapoznają się ze wszystkimi nowinkami na rynku pirotechnicznym. Ich wiedza i doświadczenie jest gwarancją udanego pokazu. Wszyscy znamy znaczenie bezpieczeństwa, jak również profesjonalnej obsługi Klienta, bo...

ZALEŻY NAM TYLKO NA…

SATYSFAKCJI NASZYCH KLIENTÓW  I...

DOBREJ OPINII


Odwiedź nas i przekonaj się Sam!

FAJERWERKI, SZTUCZNE OGNIE, PROFESJONALNE POKAZY : WOJTMAR-FIRE